Kommerling logo

Lygiagrečiai slankojančių atverčiamų
durų sistemos

Lygagrečia -slankiojančios atverčiamos durys

Lygegrečiai slankiojančių atverčiamų durų sistemos (Parallel sliding-tilting door) sukurtos lengvai atskirti/sujungti namo erdvę su vidinio kiemo ar sodo erdve. Taip pat gali būti pritaikomos balkonuose, terasose ir visur kitur kur reikia padalinti erdves.

Pagrindiniai lygegrečiai slankiojančių atverčiamų durų sistemos privalumai

  • Platus slankiojančių durų elementų derinių pasirinkimas
  • Labai stabili, testuose patikrinta profilio konstrukcija užtikrina gaminio ilgaamžiškumą
  • Vienos slankiojančios dalies išmatavimai iki 1.9m pločio ir 2.1m aukščio
  • JOKIO ŠVINO - ekologiškas, kalcio ir cinko pagalba sutvirtintas PVC karkasas
  • Puiki garso ir šilumos izoliacija

greenline

Techniniai duomenys

Šio tipo slankiojančios sistemos yra gaminamos naudojant standartinius langų profilius, todėl paveldi beveik visas gerasias plastikinių langų savybes. Rėmo šiluminis laidumas 1.2 W/m² K.

Slankiojančių sistemų deriniai:

Palikite žinutę ir mes susisieksime - užpildykite formą

Siūsti užklausą >> Koreguoti informaciją

Kömmerling kas tai?

Elitinės klasės plastikiniai langai, numeris 1 Vokietijos rinkoje. Gerą vardą šis gamintojas užsitarnavo ilgametės patirties ir technologijų tobulinimo dėka. Kömmerling renkasi net patys išrankiausi pirkėjai, nes gaminių iš Kömmerling profilių kokybė kalba pati už save.

Profine GmbHKömmerling kartu su  KBE, Knipping ir TROCAL priklauso "PROFINE GmbH" grupei, kuri buvo įkurta 2003m susivienijus kelioms kompanijoms. Kompanijos susivienijo, kad galėtų lanksčiau investuoti į technologijų tobulinimą ir kokybės gerinimą. Šiuo metu "PROFINE GmbH" yra žinoma pasauliniu mastu, joje dirba apie 3200 darbuotojų iš 28-ių padalinių 21-oje šalyje. Plačiau apie "PROFINE GmbH" skaitykite svetainėje http://www.profine-group.com.