KÖMMERLING 88 MD

Aukščiausios izoliacijos langų sistema KOMMERLING 88 MD yra laiko patvirtintas patikimiausias sprendimas jūsų naujo būsto statybai. Jai būdinga pažangi izoliacijos technologija ir optimalaus siauro profilio gylis.Tai reiškia: elegantiška išvaizda, idealios proporcijos ir efektyvus saulės panaudojimas. Gražiau ir tobuliau langai negali atrodyti.

Kommerling 88 ND

Gerovė, komfortas ir patogumas priklauso nuo tam tikros kambario temperatūros, kuri gali būti labai skirtinga. Kuo geriau gyvenamasis kambarys izoliuotas, tuo mažesnis yra energijos suvartojimas. 

 

Kommerling 88 ND

Pasyvaus namo ir A+ energinio naudingumo klasės atitikimas 

Langų, lauko durų ir fasadų vertinimas pagal šią direktyvą reiškia, kad šie komponentai idealiai gali būti naudojami pasyviame name. Aukšti reikalavimai šilumos izoliacijai stipriai įtakojo langų profilių išvaizdą, ypač pasyvaus namo. Naudojant šiuolaikišką naujausią langų gamybos technologiją, pavyko suderinti tarpusavyje modernų dizainą ir sudėtingą gaminio konstrukciją.

 KÖMMERLING 88 MD trijų sandarinimo tarpinių sistema užtikrina ne tik aukšto lygio šilumos laidumo koeficientą, bet ir patikimą garso izoliaciją. Papildoma integruota apsauga nuo įsilaužimo padidina saugumą. Visi profiliai gaminami su stabilizatoriais be švino

  • Austriški MACO apkaustai; 

  • Šilumos laidumo koeficientas nuo Uw=0.72 W/m2K;

  • Platus spalvų pasirinkimas;

  • Saugi apkrova esant dideliam stiklo svoriui. 

 

Kommerling 88 ND

Palikite žinutę ir mes susisieksime - užpildykite formą

Siūsti užklausą >> Koreguoti informaciją