KÖMMERLING 76 MD

Greenline

Naujos kartos profilis KOMMERLING 76 MD atveria plačias taikymo sritis kūrybiniams ir ekonominiams projektų sprendimams vienu metu. Viena šilčiausių rinkoje 76 mm KÖMMERLING langų sistema taupo energiją ir užtikrina aukšto lygio šilumos izoliaciją. Trijų sandarinimo tarpinių sistema padeda apsisaugoti nuo triukšmo padidina gyvenimo kokybę. KOMMERLING 76 MD techniniai parametrai idealiai pritaikyti naujos statybos, A ir A+ energinio naudingumo klasių keliamiems reikalavimams. Papildoma integruota apsauga nuo įsilaužimo padidina saugumą. Dėl tvirtų ir oro sąlygoms atsparių paviršių šį profilį lengva prižiūrėti. Visi profiliai yra gaminami su stabilizatoriais be švino

 • Austriški MACO apkaustai;
 • Šilumos laidumo koeficientas nuo Uw=0.72 W/m 2K.

Kommerling 76 MD

 1. Didelė šilumos izoliacijos vertė
  Su standartiniais langais „KÖMMERLING 76“ jau pasiekia puikią šilumos izoliacijos vertę Uf = 1,1 W / (m2 K).
 2. Didelis matmenų stabilumas
  Specialios atramos palaiko plieno armatūrą teisingoje padėtyje.
 3. Aukščiausio lygio kameros dizainas
  Kameros yra suprojektuotos remiantis naujausiais skaičiavimo metodais, kad būtų užtikrintos aukštos šilumos ir garso izoliacijos savybės, optimalus profilio stabilumas ir stiprumas tvirtam stiklui laikyti.
 4. Patikimumas
  Laikančiųjų dalių sujungimas su keliomis profilio sienomis ir papildomas sustorėjimas specialiais varžtų kaiščiais pagrindinėse laikančiose zonose.
 5. Įstiklinimas
  Didelis stiklo asortimentas nuo 50 mm iki trigubo stiklo arba specialus funkcinis stiklas.
 6. Universalus ir švarus montavimas
  Langus su KÖMMERLING 76 sistema galima montuoti su plieniniais kaiščių kaiščiais, klasikiniais tvirtinimo inkarais arba specialiais PVC-U kaiščių spaustukais. Diegimas yra greitas, švarus ir saugus.

Palikite žinutę ir mes susisieksime - užpildykite formą

Siūsti užklausą >> Koreguoti informaciją