KÖMMERLINGprofine grupė

KÖMMERLING kokybė - tai daugiau nei 100 metų istorija

KÖMMERLING tai profine grupės garbės narys. Kompanija įkurė Karl Kömmerling 1897m. Prireikė nemažai laiko, kol pamažu tobulindama technologijas sintetinį kaučiuką gaminanti įmonė pradėtų gaminti PVC žaliūzes ir langų profilius. PVC profilius KÖMMERLING gaminta nuo 1957m.

Paskatinta stulbinančio pasisekimo įmonė ėmė smarčiai plėstis. Kartu su įmone augo ir savo produkcijai keliami reikalavimai. Nebepakako tik dailios išvaizdos - imta siekti ir technologinio bei fizinio tobulumo, nepamirštant, kad gaminiai turi būti lengvai ir paprastai prižiūrimi bei universalūs.

Būtent konstrukcinis universalumas leidžia KÖMMERLING pasiūlyti pilną prekių skirtų langams asortimentą. Be to KÖMMERLING yra vienas iš lyderiaujančių įvairios paskirties PVC lakštų gamintojų. profine grupės dėka Kömerling gaminiai pasiekia viso Pasaulio rinkas ir yra vienas iš profine grupės žinomiausių prekinių ženklų.

KÖMMERLING skiria daug lėšų tyrimams ir eksperimentams bei gamybos proceso tobulinimui, nepamirštant ir perdirbimo. Atidžiai apmąstomas ir prižiūrymas visas procesas nuo gaminio projektavimo, gaminimo, montavimo iki ekologiško utilizavimo.