greenline

Ekologija

Gaminamų ir parduodamų gaminių ekologiškumui mes teikiame įpatingą dėmesį. Ekologiški produktai turi atitikti tvarumo principus - tenkindami dabartinius visuomenės poreikius neturime užkirsti kelio ateities kartoms tenkti savo poreikius. Tai yra pamatinis principas kuriuo vadovaujantis yra gaminami greenline sertifikuoti gaminiai - plastikinių langų ir plastikinių durų profiliai. Todėl drąsai galime teikti, kad paduodami plastikinius langus arba plastikines duris su greenline technologijas naudojančiomis medžiagomis, prisiimame ekonominę, ekologinę ir socialinę atsakomybę.

Pagrindiniai greenline ekologiniai principai

Ekologiškumas
Ekologiškumas - bešvinės profilių gamybos technologijos

 

Perdirbamumas
Perdirbamumas - gaminiai gaminami panaudojant perdirbtas žaliavas ir sudarant sąlygas gaminį pilnai perdibrti.
 

Šilumos izoliacija
Šilumos tausojimas - gaminiai pasižymi įpatingai geromis šilumos izoliacijos savybėmis - tai leidžia sutaupyti išlaidas šildymui bei sumažina išmetamą į atmosferą CO2 kiekį.
 

Be to šie produktai yra palyginti pigūs, lengvai prižiūrimi, nereikalaujantys jokio dažymo. Dėl antibakterinių ir antigrybelinių savybių, jie puikiai tinka alergiškiems žmonėms ir todėl yra tinkamiausias pasirinkimas, gydimo įstaigose, vaikų darželiuose, mokyklose ir žinoma gyvenamuosiuose namuose.