Gaukite geriausią pasiūlymą! Skambinkite dabar +370 640 22992
Vokiška kokybė už prieinamą kainą

Lizingas

Norite pasikeisti plastikinius langus ar duris, bet nenorite varžyti šeimos biudžeto? Yra išeitis - pirkite išsimokėtinai (lizingu). Mes bendradarbiaujame su Ūkio banko lizingu.

Ūkio banko lizingo vartojimo kreditas – tai paslauga, teikiama klientams jų pageidaujamų įsigyti prekių ir/ar paslaugų finansavimui. Sudarę vartojimo kredito sutartį, Jūs iš karto gaunate prekę arba Jums suteikiamą paslaugą, o kredito sumą grąžinate pagal sutartyje numatytą mokėjimų grafiką. Prekė iš karto tampa Jūsų nuosavybe. Vartojimo kredito sutartį sudarysite tiesiog prekybos vietoje. Sutarčiai pasirašyti sugaišite tik keletą minučių ir iš karto gausite prekę. Sudaryti vartojimo kredito sutartį su ŪKIO BANKO LIZINGU gali ne tik dirbantieji, bet ir pensininkai, neįgalieji, dirbantys pagal verslo liudijimą, ūkininkai bei individualių įmonių savininkai.

Su ŪKIO BANKO LIZINGU:

  • 10% nuolaida palūkanoms, jei esate laiku ir visiškai atsiskaitę bent už vieną pirkinį, pirktą ŪKIO BANKO LIZINGU;
  • Avansas nuo 0%;
  • Sutarties terminas iki 3 m.;
  • Minimalus dokumentų kiekis, norint pasinaudoti paslaugomis;
  • Greitas ir patogus aptarnavimas;
  • Didelis įmokų priėmimo tinklas.

Daugiau informacijos apie pirkimo išsimokėtinai sąlygas rasite mūsų parduotuvėse arba Ūkio banko lizingo svetainėje www.ubl.lt.

Dėmesio! Šiuo metu Ūkio banko lizingas vykdo akciją, kurios metu pirkdami išsimokėtinai nemokėsite palūkanų ir sutarties mokesčio!

Ūkio banko lizingas

Sužinokite tikslias kainas jau dabar - užpildykite formą

Gauti kainas >>