Gaukite geriausią pasiūlymą! Skambinkite dabar +370 640 22992
Vokiška kokybė už prieinamą kainą
Apie Nordroom.De

Apie mus

Nordroom UG įmonė įkurta Nordrhein-Westfalen žemeje, Vokietijoje, Hattingen mieste. Pagrindinė įmonės veikla –  kurti šilumą, užtikrinti saugumą ir garantuoti ramybę jūsų namuose. Tam naudojame aukščiausios kokybės plastikinius langus, duris, vitrinas, gaminamas iš Kommerling profilio. Nordroom produktai tai PVC gaminiai žygiuojantys koja kojon su naujausiomis tendencijomis, tai dagiau negu langai arba durys, tai šiluma, saugumas ir ramybė jūsų namuose.

Plastikiniai langai, plastikinės durys, bei visokiausios stumdomos durų sistemos gaminami Stürtz Maschinenbau   gamybos linija – nepriekaištingos kokybės garantas.

Nordroom tvirtai laikosi strategijos nuolatos investuoti į įrengimus, naujausias technologijas ir savo darbuotojų kvalifikaciją.

Nordroom darbuotojas – tai žmogus, kuris myli savo darbą, jis visada pasiūlys Jūsų originalių, kūrybiškų idėjų sprendimus.

Įmonės filosofija – analogo neturintis, aiškus, greitas ir kokybiškas kliento problemos sprendimas.

Įmonės struktūra veikia kaip šveicariškas laikrodis – išvystyta serviso ir logistikos komanda Lietuvoje užtikrina, jūsų sprendimus įgyvendinti visada tiksliai ir laiku.

Kommerlig profilių gaminiai vertinami ne tik Vokietijoje, jų išskirtinę kokybę pripažystama visoje Europoje ir ne tik.

Leiskite Jums, gerbiami ponai ir ponios, pristatyti šį puikų produktą ir Lietuvoje. Jeigu turite klausimų dėl mūsų produktų ar paslaugų, mes mielai juos aptarsime su jumis, asmeninio pokalbio metu.

Laukiame jūsų

 

Nordroom komanda